blank

Teknolojik Tedaviler

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

blank
NE YAPIYORUZ?

Teknoloji de yaşanan gelişmeler; estetik uygulamalarda, cilt sağlığı ve saç sağlığı gibi birçok alanda yeniliğe imkân sağlamaktadır. Bu sayede hastalara, teknolojik tedaviler kapsamında farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ameliyatsız estetik uygulamaları günümüzde oldukça popülerdir. Estetik operasyon olmak isteyen ancak ameliyat olmaktan endişe duyan kişiler, teknolojik tedavi yöntemlerinden yararlanmaktadır. Hastalar bu nedenle ameliyatsız uygulanılabilecek estetik teknoloji tedavilerini merak etmektedir. Kişiye yapılacak estetik tedavilerin alanında uzman kişiler tarafından yapılması da hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Medlook Dr. Handan Yavuz Polikliniği olarak estetik ile bilimi bir araya getiriyor ve hastalarımıza kendilerini daha iyi hissedecekleri tedavi yöntemleri sunuyoruz.

Teknolojik Tedaviler Neden Önemlidir?

Günümüzde birçok medikal estetik operasyonu teknolojik tedaviler sayesinde yapılmaktadır. Sağlık sektöründe teknolojik tedavilerin ciddi anlamda önemi bulunmaktadır. Önceleri ameliyat ile gerçekleşen estetik tedaviler artık teknoloji sayesinde ameliyatsız olarak yapılmaktadır. Ameliyat korkusu bulunan birçok hasta artık medikal estetik operasyonlarını teknolojik tedaviler ile gerçekleştirmektedir. Hasta uygulanan bu tedaviler sonucunda kişi ulaşmak istediği görünüme erişmektedir. Üstelik bu görünüme erişmesi için ameliyat olmasına da gerek olmamaktadır.

Hastaya uygulanan teknolojik tedavilerden biri, ameliyatsız plasmadır. Plasma enerjisi ameliyatsız gerçekleştirilen ve estetik uygulamalarda kullanılan son teknolojilerden biri olarak bilinmektedir. Günümüzde birçok hastaya uygulanan plasmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Plasma enerjisi ile göz kapağı ve göz çevresindeki birçok kırışıklık giderilmektedir. Özellikle ileri yaş kadın hastaların muzdarip olduğu göz çevresi kırışıklıkları plasma enerjisi ile tedavi edilmektedir. Ayrıca kadınların korkulu rüyası olan göz kapağındaki sarkmalar ya da gözaltı torbaları içinde hastaya plasma tedavi yöntemleri ile yapılmaktadır. Günümüzün popüler ameliyatsız estetik tedavileri arasında yer alan altın iğne tedavisi birçok hasta tarafından tercih edilen teknolojik tedaviler arasında yer almaktadır.
Dr. Handan Yavuz

Teknolojik Tedaviler

Altın İğne / Radyofrekans

Günümüzde pek çok etkin medikal estetik işlemleri bulunmaktadır. Ancak başarılı bir işlemden söz edebilmek için sadece etkinlikten bahsetmek yeterli olmaz, doğal bir görünüm...

Soğuk Lipoliz / Bölgesel İncelme

“Yiyorum yiyorum ama kilo almıyorum” diyen binde birlik azınlıkta değilseniz, vücudunuz; fazla aldığınız kalorileri yağ olarak depo eder. Hatta belirli yerlere daha fazla depo eder..

Ameliyatsız Plasma ile Göz Kapağı

Plasma enerjisi ameliyatsız estetik uygulamalarında kullanılan son teknolojilerden biridir. Plasma enerjisi ile göz kapağı ve göz çevresindeki pek çok..

Diğer Plasma Tedaviler

Gözler kalbin aynası.. Ama bazen ruhumuzu yansıtamayacak kadar yorgun bir ifadeye sahip olabiliyorlar. Göz kapağındaki sarkmalar, göz altındaki torbalar...