blank

Klasik Cilt Bakımı

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

Klasik Cilt Bakımı

blank
Sağlıklı olmak, dinç kalmak, güzelliğimizi korumak için cilt bakımı olmazsa olmazdır. Cildimize bakmanın temel kuralı ise cilt temizliğidir.
Evde düzenli olarak yapılan cilt bakımı ve temizliği elbette çok önemlidir ancak tıkanan gözeneklerin temizlenmesi ya da gözle görülmeyen fakat cildin nefes almasını ve beslenmesini etkileyen kirlerden/maddelerden arındırılması için evde yapılan uygulamalar yeterli olmamaktadır.
Sağlıklı ve güzel bir cilt için; medikal cilt bakımı dediğimiz yöntemle belirli aralıklarla cildin temizlenmesi ve bakımı oldukça önemlidir. Derinlemesine temizlenen ve düzenli bakım yapılan bir ciltte kırışıklık, sivilce, siyah nokta ,leke oluşumu ve diğer deformasyonlar henüz başlamadan önlenebilir.
Medikal cilt bakımında; medikal cihazlar aracılığı ile profesyonel ürünler sayesinde cilt temizlenir ve sıkılaşır. Uygulama öncesi doktorunuz tarafından cilt analiziniz yapılır ve size en uygun ürünler seçilerek medikal cilt bakımı gerçekleştirilir.Özel cihazlar ile uygulanan bu profesyonel ürünler ile cilt tam anlamıyla temizlenir tüm siyah nokta ve kirlerden arındırılır. Daha sonra yine cilt tipine uygun nemlendiriciler seçilerek açılan gözeneklerin sıkılaşması sağlanır.

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın

Cilt Bakımı