Medikal Estetik & Anti Aging

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

Medikal estetik
Kadın erkek hepimizin ortak arzusu yaşımızın genci olmak güzel ve alımlı görünmek. Bunun için de en fazla terci edilen yöntemlerin başında botoks ve dolgu uygulamaları geliyor. Botoks uygulamaları ile sadece kırışıklıklar giderilmekle kalınmıyor; botoks; migren tedavisi, aşırı terlemenin önlenmesi, diş sıkma sorunun giderilmesinde de başarı ile uygulanıyor.
Dolgu uygulamalarıyla da; ameliyata gerek kalmadan anında yüz hatlarının şekillendirebiliyoruz. Dudak, elmacık kemikleri, nazolabial alan, çene, jawline, alın, şakak, burun, göz altı gibi yüzde neredeyse her bölgeye uygulama yapılması mümkün.

Tüm bu uygulamalarda ise altın kuralımız; havalı ama “doğal” bir görünüm elde etmek.

Aydınlık Bir Yüz, Pırıl Pırıl Bir Göz Çevresi, Akne İzleri ve Lekelerden Arınmış Bir Cilt

Mezoterapi, sorunlu olan alana direkt etki etme imkanı sağlayan geçmişi oldukça eskiye dayanan bir tedavi yöntemidir. Yüz ve Vücut Mezoterapisi ile pek çok cilt sorunu çözümlenebilmekte ve cilt gençleşmesi sağlanmaktadır.
Her alanda olduğu gibi mezoterapide de başarılı sonuçlar elde edebilmek için, tedavi kişiye özel planlanmalıdır. Polikliniğimizde her danışanımıza özel ayrı bir tedavi protokolü oluşturmaktayız.
Gelin Hayat yorgunluklarının izlerini cildinizden, mezoterapi ile silelim..

Medikal Estetik & Anti Aging

Botoks Uygulamaları

Botilinum Toksin yani botoks tedavisi en fazla uygulanan medikal estetik işlemlerinden biri. Hatta halk arasında dillere öyle pelesenk oldu ki yapılan her medikal estetik işlemine botoks deniliyor.

Dolgu Uygulamaları

Cildimizin gergin ve pürüzsüz olmasını sağlayan 3 bileşen vardır: kolajen, hiyalüronik asit ve elastin. Yaşlanmaya bağlı olarak kolajen, hiyalüronik asit ve elastinden oluşan ağ tabakası bütünlüğünü kaybeder.

Anti Aging Yüz - Boyun - Dekolte

Anti aging yüz mezoterapi; cildi yenileyen, cilt kırışıklığı ve cilt sarkmalarında etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Mezoterapi farklı alanlarda geçmişten günümüze uygulanan tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.

Anti Aging Vücut

Vücut mezoterapi, halk arasında en çok bölgesel zayıflamada kullanılan bir yöntem olarak bilinmektedir. Tedavi, günümüzde yaygın olarak uygulanmaktadır.

Cilt Bakımı

Cildimiz, çeşitli etkenlerden dolayı hasar görmektedir. Güneş, rüzgar, hava kirliliği cildimize etki eden dış faktörler arasında yer almaktadır.