blank

Biyolifting

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısı / Biyolifting

Videoyu oynat
Cilt gençleştirme uygulamalarında hyaluronik asit maddesinin yeri çok büyük.
Hyaluronik asidin farklı formları farklı amaçlarda kullanılıyor. Örneğin çapraz bağlı formu yüz dolgularında (dudak, jawline, elmacık kemiği, nazolabial..) biraz daha likit hali göz altı ışık dolgusunda, çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit ise harika su tutma özelliği nedeniyle nem aşısı, gençlik aşısı gibi cilt gençleştiren mezoterapi uygulamalarında kullanılmakta.
Innea Aqua Biyolojik lifting aşısında ise hyaluronik asitin yanına “trehaloz” denilen bir molekül daha eklenmiştir. İlk defa aşı uygulamasında kullanılan “trehaloz” hyaluronik asidin etkisini hem arttırmakta hem de uzun süreli olmasını sağlamaktadır.

Yüze uygulanan Innea Aqua biyolift aşısı; lifting (yani cildin yukarı doğru kalkması), cilt yenilenmesi, cilt sıkılaşması ve kırışıklıkların giderilmesi sağlanmaktadır. Üstelik diğer aşılardan farklı olarak Innea Aqua biyolojik lifting aşısının etkisi daha hızlı ve uzun süreli gözlenmektedir.

6 Nokta Uygulaması

Innea Aqua Biyolojik Lifting aşısı; yüzde 6 noktaya uygulanır. 6 Nokta tekniği ile tüm yüzde etkinlik sağlanır.
2 tane çene hattı, 4 tane de yanak bölgesinde uygulama alanı bulunur:
Innea Aqua Biyolojik Lifting uygulaması oldukça pratik ve hızlıdır. Uygulama yerlerinde minik kabartılar gözlenmesi normaldir. Bu kabartılar yaklaşık 15 dk sonra azalmaya başlar ve 4-5 saat içinde kaybolur. Kişinin günlük hayatına dönmesini kısıtlayan herhangi bir durum söz konusu değildir.

Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

Innea Aqua Biyolojik Lifting; 20 yaş üzeri kadın-erkek her yaş grubundaki kişiye uygulanabilir. Ciltteki lifting etkisi anında hissedilen biyolifting aşısı; özellikle yüzünde elastikiyet ve hacim kaybı yaşayan ve doğal bir etki isteyen kişiler için idealdir.
Cilt nemlendirme için kullanılan diğer uygulamalara oranla daha az sayıda enjeksiyon noktası bulunur. Bu açıdan daha kısa ve konforlu bir işlem tercih edenlere yöneliktir.
Cildin daha gergin olması ve lifting etkisi sağlanması için yüksek hacimli dolgu uygulamalarını tercih etmeyen, fazla hacim artışı istemeyen kişiler de biyolojik lifting aşısı için oldukça uygun adaylardır.

Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısının İçinde Neler Var?

Innea Aqua Biyolojik Lifting aşısı 2 farklı formda hyaluronik asit ve trehaloz molekülü içerir.
Düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit ve yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit; ciltte hızlı nem artışı ve kolajen yapımını uyararak lifting etkisi sağlar.
Trehaloz molekülü ise pek çok bitkinin yapısında yer alır. 1 damla su ile bitkilerin aylarca hayatta kalmasını sağlayan trehaloz molekülü, hyaluronik asidin etkinliğini hızlandırıp, arttırır. Aynı zamanda bir dissakkarit olan trehaloz enerji sağlayarak cilt hücrelerinin çalışmasına da katkıda bulunur.
Innea Aqua Biyolojik Lifting aşısı bu içeriği ile; tam anlamıyla nem ve doğal yoldan lifting etkisi sağlarken, hacim kayıplarının giderilmesinde de oldukça etkilidir.

Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısının Etkisi Ne Zaman Gözlenir? Kaç Seans Uygulanır?

Innea Aqua Biyolojik Lifting aşısının etkisi ilk uygulamadan hemen sonra yoğun lifting ve nem artışı ile başlar, birkaç hafta içinde de cilt yenilenmesi fark edilir hale gelir.
Her tedavi gibi; seans sayıları da kişiye özel belirlenir. Ancak biyolojik lifting aşısının tedavi planı genelde 3-4 hafta ara ile yapılan 2 ya da 3 seans şeklindedir. Daha sonra ise 6 ila 8 ay arayla tek seans düzenlenen uygulamalar, etkinliğin oldukça uzun süre olmasını sağlar.
blank

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın

Anti Aging Yüz - Boyun - Dekolte