blank

Kurucunun Mesajı

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

blank

Değerli Hastalarım;

Çok genç yaşta henüz fakülteden yeni mezun bir doktorken hayatımda ilk defa sağlık sorunları ile karşılaştım, hasta olmak ne demek öğrendim ve şifa aradım… tam 8 yıl süren ilk serüvenimde ( ki bence bu tam bir serüvendi) “tıbbi olarak iyi olmak” yani “medical well being” için çok çaba sarf ettim, çok şey öğrendim.
Bazen başardım artık iyiyim sağlıklıyım tamam oldu bitti geçti dedim. Sonra bir baktım ki yolum yeniden başa dönmüş. Anladım ki iyi olmak hedef değilmiş iyilik bir yol, yolculukmuş…
Aradan yıllar geçti şimdi meslekte 25 yılı aştım ve artık biliyorum ki insanoğlu ruh, beden, zihin üçlüsünden oluşmakta. Sadece bedeni tedavi etmek sürdürülebilir tıbbi iyilik hali için yeterli değil.
Bu çerçevede; ilaçlar veya cerrahi tedavi yöntemler ile birlikte; tamamlayıcı, bütüncül ya da fonksiyonel destekleyici tıbbi yaklaşımları da kullanarak hastalıklarla kapsamlı mücadele etmek beni bir hekim olarak şifaya daha çok yaklaştırdı. Çünkü ruha iyi gelecek uygulamalarla, zihin kaynaklı endişeleri pişmanlıkları durdurmak bedeni tıbbi olarak daha iyi yapıyordu.
İyilik yolculuğunuzda; tıbbi yeterliliğim çerçevesinde sizlere sağlık hizmeti vermek, doğru tedaviler ve yönlendirmelerle yardımcı olmak en büyük amacım.

Bu amaçla; polikliniğimize ister bir sağlık sorunu ister estetik bir kaygı ile başvurmuş her kişiye bütüncül sağlık hizmeti ile yaklaşılmasına çok önem veriyorum.

Sağlıklı ve güzel günlerde sizlerle buluşmak dileği ile
Sevgi ve saygılarımla,
Dr. Handan Yavuz
blank

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın

Hizmetlerimiz