blank

Hakkımızda

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

İçte Sağlık

Dışta Güzellik

blank

Polikliniğimiz; Dr Handan Yavuz tarafından “İçte Sağlık, Dışta Güzellik” mottosu ile kurulmuştur. Tıptaki yenilikçi tedavileri, son gelişmeleri yakından takip etmekte olan Medlook Polikliniği, estetik alanında teknolojik tedavileri de bünyesinde barındırmak için gerekli özen ve organizasyonu sağlamak için çalışmaktadır.

Bütüncül sağlık hizmeti anlayışıyla alanında fark yaratmayı hedefleyen Medlook Polikliniğinde danışanların; tüm medikal estetik ve anti-aging tedavileri teknolojik aletler kullanılarak yapılmaktadır. Saç ekimi ve kapsamlı saç tedavileri konusunda haklı bir üne sahip olan Medlook Polikliniği aynı zamanda ilgilenen yerli yabancı tüm hekimlerin ve sağlık personelinin bu konudaki eğitiminde önemli bir görev üstlenilmektedir.

“İçte sağlık dışta güzellik” mottosunun bir parçası olarak sağlıklı yaşam hizmetleri kapsamında tüm check- up paketleri Medlook Polikliniğinde mevcuttur. Savunma sisteminizi destekleyecek tüm damardan destek tedavileri ile sağlıklı beslenme danışmanlığı da hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Güler yüzlü, samimi ve içten yaklaşımla mutlak hasta memnuniyetinin ön planda tutulduğu Medlook Polikliniği’nde birinci ilkemiz “Primum non nocare” yani “Önce zarar verme”dir. Bu anlayışla danışanlarımızın tedavilerini planlar ve uygularken; tedavinin olası yan etkilerini değerlendirir, danışanlarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutarız.

İkinci olmazsa olmaz ilkemiz de “Etik değerler”den vazgeçmemektir. Hayatımızın tüm alanında; iş yapışımızda; tedavilerimizde, danışanlarımıza ve çalışanlarımıza olan tavrımızda etik değerlerin dışına adım atmayız.

blank

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın

Hizmetlerimiz

Hakkımızda