blank

Kleopatra Aşısı

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

Kleopatra Aşısı

blank
Mezoterapi ürünleri içinde son yılların parlayan yıldızlarından bir diğeri de Kleopatra Aşısı’dır.

Kleopatra Aşısı Nedir?

Kleopatra aşısı; cilt hasarını ortadan kaldırarak cildin gençleşmesini ve canlanmasını sağlayan bir üründür. İçerdiği saf biyometrik peptitler ile etkisini gösterir.
Son yıllarda, cilt yenileme ürünlerinden bahsederken olmazsa olmazımız oldu peptitler. Peki neden bu kadar önemliler kısaca bahsedelim.
Cildimizin genç, canlı ve gergin görünmesini sağlayan yapılar proteinlerdir. Kolajen ve elastin bu proteinlerin en önemlileridir. Dış etkilerle ve en önemlisi zamanla proteinlerin yapısı bozulur, bu durumda ciltte kırışıklıklar, sarkmalar, lekelenmeler, gözenek oluşumu ve bozulan bariyer nedeniyle nem kaybı gözlenir.
Proteinler peptitlerden; peptitler ise aminoasitlerden oluşur. Yani cilde peptit içerikli bir ürün uyguladığınız zaman, cildin yeniden genç görünmesine neden olan protein yapısını oluşturmasını sağlamış olursunuz.
Kleopatra Aşısının içinde bulunan peptitlerden en dikkat çekeni ise TB500’dür. TB 500; cilt hasarlarını ortadan kaldırarak cilt yenilenmesini sağlar. Yapılan klinik çalışmalarda TB500’ün doğal anti-enflamutuar özelliklere sahip olduğu gösterilmiştir. Bu da doku onarımında neden bu kdar başarılı olduğunu açıklamaktadır.

Kleopatra Aşısı Ne işe Yarar? Kimler için uygundur?

Kleopatra Gençlik Aşısı; kuru, yıpranmış, soluk, gözenekli ve ince çizgileri olan ciltlerin tedavisinde oldukça başarılıdır.
Kleopatra Aşısı ile;
Kleopatra aşısının içinde; peptidler, hyaluronik Asit, vitaminler ve bitki ekstreleri bulunmaktadır.
Tüm yüz, boyun, dekolte ve el üzerine uygulanabilir.
Uygulamadan yaklaşık 1 hafta sonra etkileri gözlemek mümkündür. Etkinliği ise 1 sene devam etmektedir.
Kleopatra Aşısı senede 3 ila 5 seans arasında uygulanmaktadır.

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın

Anti Aging Yüz - Boyun - Dekolte