blank

Kurumsal

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

blank

İçte Sağlık

Dışta Güzellik

Polikliniğimiz; Dr Handan Yavuz tarafından “İçte Sağlık, Dışta Güzellik” mottosu ile kurulmuştur. Tıptaki yenilikçi tedavileri, son gelişmeleri yakından takip etmekte olan Medlook Polikliniği, medikal ve minör estetik cerrahi  alanında teknolojik tedavileri de bünyesinde barındırmak için gerekli özen ve organizasyonu sağlamak için çalışmaktadır.

Bütüncül sağlık hizmeti anlayışıyla alanında fark yaratmayı hedefleyen Medlook Polikliniğinde danışanların; tüm medikal, minör estetik cerrahi ve anti-aging tedavileri teknolojik aletler kullanılarak yapılmaktadır. Saç ekimi ve kapsamlı saç tedavileri konusunda haklı bir üne sahip olan Medlook Polikliniği aynı zamanda ilgilenen yerli yabancı tüm hekimlerin ve sağlık personelinin bu konudaki eğitiminde önemli bir görev üstlenilmektedir.

“İçte sağlık dışta güzellik” mottosunun bir parçası olarak sağlıklı yaşam hizmetleri kapsamında tüm check- up paketleri Medlook Polikliniğinde mevcuttur. Savunma sisteminizi destekleyecek tüm damardan destek tedavileri ile sağlıklı beslenme danışmanlığı da hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Güler yüzlü, samimi ve içten yaklaşımla mutlak hasta memnuniyetinin ön planda tutulduğu Medlook Polikliniği’nde birinci ilkemiz “Primum non nocare” yani “Önce zarar verme”dir. Bu anlayışla danışanlarımızın tedavilerini planlar ve uygularken; tedavinin olası yan etkilerini değerlendirir, danışanlarımızın sağlığını her şeyin üzerinde tutarız.

İkinci olmazsa olmaz ilkemiz de “Etik değerler”den vazgeçmemektir. Hayatımızın tüm alanında; iş yapışımızda; tedavilerimizde, danışanlarımıza ve çalışanlarımıza olan tavrımızda etik değerlerin dışına adım atmayız.

Kurumsal

istanbul estetik klinikleri

Hakkımızda

Tıptaki yenilikçi tedavileri, son gelişmeleri yakından takip etmekte olan Dr. Handan estetik alanında son teknolojik tedavileri de poliklinik bünyesinde barındırmak için gerekli özen ve organizasyon ile kliniğimizin temellerini atmıştır.

Tıbbi Kadro

Tıbbi Kadromuzu incelemek için lütfen tıklayınız..

İstanbul altın iğne saç mezoterapisi kliniği

Kurucunun Mesajı

Çok genç yaşta henüz fakülteden yeni mezun bir doktorken hayatımda ilk defa sağlık sorunları ile karşılaştım, hasta olmak ne demek öğrendim ve şifa aradım… tam 8 yıl süren ilk serüvenimde ( ki bence bu tam bir serüvendi) “tıbbi olarak iyi olmak” yani “medical well being” için çok çaba sarf ettim, çok şey öğrendim.

Eğitim

Hekimseniz mesleğinizi icra ettiğiniz süre boyunca eğitiminiz devam etmekte. Elbette birbirimizin gözünün içine bakmak başka ama zamanı çok daha efektif kullandığımız, interaktif olan online eğitimler ile bilgimizi paylaşmak, paylaştıkça gelişmek, geliştikçe güçlenmek mümkün ..

Sanat

30 Mart ve 10 Nisan 2022 tarihleri arasında ziyaret edebileceğiniz ve 6. Edisyonu gerçekleşiyor olan Art Weeks, Sıraevler’de sevenlerini biribirinden farklı sanat eserleriyle bir araya getirdi. Katıldığım üç Art Weeks arasından beni en az etkileyen bu oldu. Geçtiğimiz yıllarda daha farklı ve daha yeni eserleri görme fırsatı yakalamıştım, fakat bu sefer eskinin tekrarı eserlerle karşılaştığımı söyleyebilirim.