blank
blank

Hydrafacial Cilt Bakımı

"İÇTE SAĞLIK DIŞTA GÜZELLİK"

Hydrafacial Cilt Bakımı

blank
Hydrafacial cilt bakım cihazı, vakumla cilt temizlemeye yarayan özel bir cihazdır. Hydrafacial cilt bakım cihazının kapsamlı cilt temizliği yaptığı ve cilt bakımı için en son teknolojik yenilik olduğu ülkemizde ve hatta tüm dünyada kanıtlanmıştır.
Cildimiz en büyük organımızdır. En temel görevi de dış etkilere karşı bir bariyer oluşturarak vücudu korumaktır. Bu bağlamda ciltteki kırışıklıklar, lekeler, siyah noktalar ve gözenekler cilt sağlığımız, bariyerimiz için birer ipucudur. Sağlıklı bir cilt, sağlıklı bir bedenin habercisidir. İşte bu nedenle düzenli cilt bakımı da oldukça önemlidir.
Cildin günlük olarak temizlenmesi ve nemlendirilmesi gerekir. Ama cildin derinden temizlenmesi ve nemin alt tabakalara ulaşmasını evde sağlamak mümkün değildir. Hele ki siyah noktaların temizlenmesi, leke tedavisi, gözenek sıkılaştırılması, sivilce gibi cilt sorunlarına profesyonellerin müdahale etmesi şarttır. Aksi halde sorun giderek kötüleşebilir. Yani siyah nokta sıkacağım derken, ciltte kalıcı izler bırakabilir, bir sivilceden kurtulayım derken 5 sivilce sahibi olabilirsiniz. Bu bağlamda işin profesyonellere bırakılması, cilt bakımınızın deneyimli bir estetisyen tarafından yapılması gerekir.
“Peki neden Hydrafacial Cilt Bakımı?” diye sorabilir ya da “Hydrafacial Cilt Bakımı’nın klasik cilt bakımından farkı nedir?” diye merak edebilirsiniz. Bir cümleyle özetlersek, klasik cilt bakımında tek tek siyah nokta ve sivilceler temizlenirken çok can yanar. Oysa bugün artık vakumlu cilt bakımı dediğimiz Hydrafacial ile daha konforlu, acısız bir şekilde siyah noktalardan kurtulmak, akne ile mücadele etmek ve cildin sebum dengesini sağlamak mümkündür.

HydraFacial Nedir? Ne işe Yarar ?

HydraFacial tam kapsamlı cilt temizliği ve bakımı yapan, ülkemizde ve hatta tüm dünyada etkinliğini kanıtlamış bir cihazdır.
Hydrafacial ile tedavi çok aşamalıdır:

Cildin onarılması ve korunması için gerekli olan antioksidan ve peptitler ile cilt beslenir

HydraFacial Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

HydraFacial cilt bakımı için öncelikle; cilt analizi yapılır. Buna göre cildiniz için en uygun ürünler seçilir. HydraFacial cihazın temizleme başlığındaki deliklerden birisi cildiniz için özel seçilen temizleme solüsyonunu verirken, başlıkta bulunan diğer delik vakum ile tüm siyah noktaları ve gözeneklerde oluşan kirleri derinlemesine temizler. Sonra yine cilt tipine uygun nemlendiriciler seçilerek açılan gözeneklerin sıkılaşması sağlanır.
Tam anlamıyla temizlenen ve nemlenen cildiniz ışıl ışıl parıldar.

HydraFacial ile Cilt Bakımı Artık Daha Keyifli..

Cilt temizliği sırasında yapılan sıkma işlemleri hem konfor hem de sonrasında oluşacak kızarıklar düşünüldüğünde pek de tercih edilmez.
HydraFacial cilt bakımında cilt tipinize özel seçilen profesyonel ürünler derinlemesine uygulanabilmekte ve cilt temizliğin sıkma işlemine gerek kalmadan vakum yöntemi ile gerçekleşmektedir.
Genç ve ışıl ışıl bir cilt için olmazsa olmazlar: Temizlik ve Nemdir . HydraFacial cilt bakımı ile cildin derinlemesine temizliği yapılırken; nem, cildin alt katmanlarına kadar ulaşır.

Neden HydraFacial ?

HydraFacial genel cilt sağlığınızı iyileştirmede oldukça etkin olmasının yanı sıra, cilt problemlerini gidermede de oldukça yarar sağlar.
HydraFacial cilt bakımı ile;

Dr. Handan Yavuz

Randevu Alın

Cilt Bakımı